ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Дата: 12.04.2023 08:27

Фото без описуНа базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю у онлайн форматі пройшов  обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Молодь обирає здоров’я”.

Цього річ у фестивалі-конкурсі взяли участь 37 команд закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти міських, селищних, сільських рад. Фестиваль проводився у таких номінаціях: літературно-музично-спортивна міні-композиція , конкурс плакатів, конкурс фотографій та художніх робіт. Учасники фестивалю продемонстрували індивідуальні знання про здоровий спосіб життя, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, а також згуртованість, творчу активність, бажання працювати задля позитивних змін у суспільстві.

Вихованці Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» неодноразово ставали переможцями цього конкурсу. І цей рік не став виключенням. За рішенням журі, перше місце посіла робота Дятленко Анастасії , керівник Бабаєва Венера Гарегинівна , у номінації «Малюнок».

Ми вітаємо Анастасію та та Венеру Гарегинівну з перемогою. Бажаємо подальших успіхів!!!