Христос Воскрес –Воскресне Україна!

Дата: 13.04.2023 16:53

Фото без опису Вся  Україна в урочистому передчутті Великодня – величного Воскресіння Ісуса Христа.  Цьогоріч всі ми чекаємо цей день з великими  надіями та сподіваннями, що нарешті настане мир і спокій на нашій рідній землі.

Низка заходів з відзначення світлого Великодня відбулася і в бібліотеках Ямпільської громади. У бібліотеках організовані книжкові виставки-інсталяції на яких запропоновані видання допоможуть пізнати секрети писанкарского мистецтва та таємний код писанки, знайти рецепти смачних пасок для святкового столу.

До уваги користувачів Ямпільської центральної публічної бібліотеки презентовано виставку-інсталяцію  «Христос Воскрес –Воскресне Україна!». У Паліївській сільській бібліотеці-філії розгорнуто книжкову виставку – вернісаж «Великдень всіх нас на гостини просить!» Степненською  бібліотекою-філією  організовано тематичний перегляд   «Наш святий Великдень». Імшанська сільська бібліотека-філія презентувала  виставку – інсталяцію «Великдень:  Христос Воскрес!».