Перемога вихованців Ямпільської станції юних натуралістів у міжнародному багатожанровому ІХ онлайн фестивалі творчості «Великоднє диво»

Дата: 27.04.2023 08:40

З метою активізації культурно-мистецького життя, відродження духовності, зміцнення культурних традицій, підтримки художньої творчості дітей та молоді, розвитку в них національної свідомості, патріотизму               18 квітня 2023 року проведено міжнародний багатожанровий ІХ онлайн фестиваль творчості «Великоднє диво».

Переможцями у номінації «декоративно-ужиткове мистецтво» стали вихованки Ямпільської станції юних натуралістів Панюта Софія, Пушкар Софія, Турова Риана, Луговська Аліна.

За професіоналізм, активну підготовку учасниць, вагомий внесок у національно-патріотичне виховання та розвиток української культури й мистецтва, підтримку волонтерського руху подяка оголошена керівникам гуртків Клепач Л.В. та Недбай О.Є.

Усі благодійні внески за участь у конкурсі перераховані ЗСУ.

Ми впевнено рухаємося в майбутнє, з маленьких перемог кожного складається наша спільна Перемога.