Не сам на сам, а у тісній співпраці

Дата: 27.04.2023 16:27

У цьому році Ямпільська громада отримала мобільне обладнання «Мобільний адміністратор» для відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Це новий для працівників проєкт, який потребує відповідного спеціалізованого супроводу, тому на черговій зустрічі з куратором та експертом Проєкту "Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України", що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується GIZ Ukraine, було обговорено, узгоджено та затверджено план дій щодо організації пересувного віддаленого місця адміністратора відділу ЦНАП та впровадження сервісу «Мобільний адміністратор» у Ямпільській селищній раді.

У ході зустрічі детально було обговорено питання надання послуг маломобільним  верстам  населення та мешканцям віддалених сіл старостинських округів, також намічено шляхи вирішення  проблемних питань щодо розширення спектру послуг, що можуть бути надані працівниками центру у тісній співпраці з іншими структурними підрозділами та службами Ямпільської громади, запровадження  яких плануємо у найближчій перспективі.

Вдячні за надану допомогу, плідну співпрацю та постійний супровід громади у реалізації головного завдання  одного з напрямків Проєкту по доступності та збільшенню кількості послуг населенню громади Олександру Хоруженку, Михайлу Кравцову та Євгенію Бородіну.

Спільно працюємо на перспективу!