29 квітня - Міжнародний день танцю

Дата: 29.04.2023 07:31

Щиро вітаємо танцювальні колективи Ямпільської громади з Міжнародним днем танцю!

Ви своєю наполегливою працею здобули заслужену славу не тільки на Ямпільщині, а й далеко за її межами.

Щиро дякуємо вам за талант і любов до танцю. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників.

Бажаємо нових творчих злетів, наснаги та завзятості, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій. Віримо в те, що скоро настане Перемога і, нарешті, всі зберуться у концертному залі, залунає музика, відкриються куліси і шаленими оплесками ямпільчани зустрінуть ваші неповторні колоритні виступи.

Зичимо керівникам колективів задоволення від праці та гучних перемог своїх вихованців, батькам – пишатися своїми дітьми, радіти їх успіхам, а всім, хто не уявляє свого життя без танцю, хто йде по життю, танцюючи, хто не може втриматися, коли чує музичний ритм, і, не маючи змоги протистояти покликові душі, робить невимушені «па» - бажаємо творчого натхнення, міцного здоров’я та незгасаючого бажання творити прекрасне!