ПРИВІТАННЯ

Дата: 18.05.2023 07:02

Фото без описуВишиванка - це особлива національна традиція українців, це наш національний оберіг, який символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість та зв’язок багатьох поколінь.

Національна пам'ять надзвичайно важлива у військовий час, адже вишиванка несе в собі українську історію і є справжнім оберегом, який захищає від зла, а оберіг Україні зараз дуже необхідний. Вишиванка стала символом політичного супротиву загарбникам, її орнамент і кожна ниточка перетворюють звичайне полотно на нашу найміцнішу броню, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам.

Це свято сприяє єднанню та культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

У День вишиванки хочу побажати всім єднання. Нехай наш патріотизм допомагає захищати Україну.

Пам'ятаймо, що ми – українці й зможемо все!

З повагою

Селищний голова                                                       Ольга ГУБАР