КВІТКОВЕ ВБРАННЯ ПЛАНЕТИ ЗЕМЛЯ

Дата: 18.05.2023 13:50

З метою відродження духовності, підтримки художньої творчості дітей та молоді, розвитку в них національної та екологічної свідомості, патріотизму до 10 травня 2023 року проходив Міжнародний багатожанровий Х онлайн фестиваль творчості «Квіткове вбрання планети Земля».

Вихованка Ямпільської станції юних натуралістів Гуменна Вероніка (керівник Недбай О.Є.) взяла участь у конкурсі в номінації «ФОТОМИСТЕЦТВО», вікова категорія: 9-10 років та нагороджена Дипломом І ступеня.

За професіоналізм, активну підготовку учасників до Міжнародного багатожанрового Х онлайн фестиваль творчості «Квіткове вбрання планети Земля», вагомий внесок у національно-патріотичне виховання, розвиток української культури та мистецтва, підтримку волонтерського руху нагороджено керівника гуртків Недбай О.Є.

Щиро вітаємо Вероніку з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Ми впевнено рухаємося в майбутнє, з маленьких перемог кожного складається наша спільна Перемога.