Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2023 16:32

Фото без опису18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято - Міжнародний день музеїв. І саме сьогодні ямпільчани святкують відкриття нової сторінки історії Ямпільського краєзнавчого музею  –  виставки «Всесвіт скла».

На свято завітало багато гостей, яких радо зустрічала директор комунального закладу Ямпільський краєзнавчий музей Ямпільської селищної ради Олена Іванівна Тахтай. До вітального слова була запрошена голова Шосткинської районної ради Вікторія Сокол, а начальник відділу культури та туризму Ямпільської селищної ради Аліна Кабанова урочисто відкрила захід.

Скло – міцний та водночас крихкий матеріал, а вироби з нього можуть бути як простими та буденними, так і справжніми шедеврами, витворами мистецтва. Без сумніву, святкова екскурсія, завдяки майстерній та кропіткій роботі керівниці експозиції дозволила крізь скло побачити невідомі фрагменти нашої історії.

Бажаємо керівнику та всім причетним до музейної справи величезної кількості гостей і відвідувачів, тільки позитивних відгуків і яскравих вражень від експозицій. Нехай виставка «Всесвіт скла» пройде успішно і кожному гостю вдасться відчути і зрозуміти все те, про що хотілося сказати і що хотілося донести до людей. Зі святом!