Реалізація міжнародного проєкту «Людський вимір. Ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громади»

Дата: 23.05.2023 09:31

Фото без опису   У Ямпільській громаді стартував цикл тренінгів у рамках проєкту «Людський вимір. Ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громади”, що впроваджується ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) та фінансування Уряду Канади.

22-25 травня в приміщенні «Ямпільський центр культури і дозвілля» Ямпільської селищної ради проходять тренінги, у якому беруть участь представники Ямпільської, Свеської та Зноб-Новгородської громад з метою навчитися розробляти проєкти для розвитку громад.

Селищний голова Ольга ГУБАР завітала на відкриття проєкту, щоб привітати його учасників та поспілкуватися з представником Міжнародної організації.

Разом з тренером Віктором БОБИРЕНКОМ присутні освоюють ази «Збору та обробки даних». Саме така тематика першого з трьох тренінгів, наступні будуть розкривати теми аналізу даних та формування інклюзивного курсу дій на основі фактичних даних.

Зазначимо, громади, що успішно пройдуть всі 3 тренінги отримають обладнання для збору і аналізу даних (ноутбуки, планшети, ліцензійне програмне забезпечення) та зможуть взяти участь у конкурсі грантів на 230 000 грн.

Фото без опису​​​​​​​