Про участь в міжнародному проєкті

Дата: 23.05.2023 16:46

Відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації долучився до участі в міжнародному проєкті «Відновлення і модернізація закладів гостинності на принципах Zero Waste & Climate Friendly для зеленого розвитку громад України» (про проект http://surl.li/gvdzn).

Цей проєкт серед учасників сфери гостинності HoReCa громади (кав’ярня, ресторан, готель, сільська садиба тощо), з числа яких будуть відібрані, на конкурсній основі, 40 закладів для безкоштовного навчання по впровадженню безвідходних і кліматично-дружніх рішень, а найбільш успішні в навчанні  заклади й впровадження практичної частини. Заклад стане помітним та привабливим для свідомих європейських і українських туристів.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити форму до 17:00 09.06.2023 - http://surl.li/hblmn.  Результати будуть повідомлені до 17:00 16.06.2023.

Для більш детальної інформації звертайтесь до координаторів проєкту:

Пасенко Наталія – моб. +38(063)293-32-10, +38(067) 553-00-04  e-mail: n.pasenko@gmail.com

Гаєцька Наталія – моб. +38(067)889-09-94, +38(093)803-82-07, e-mail: zhelnat@gmail.com

Машкова Ольга – моб. +38(095)277-03-60 (telegram, viber, whatsapp, знаходиться за кордоном), e-mail: mashkovaolga28@gmail.com.