Коли потрапляєш у коло людей, де народжуються ініціативи, розумієш, що майбутнє України - у надійних руках!

Дата: 01.06.2023 13:10

30 травня представники Ямпільської селищної ради разом з колегами  з північних громад Сумщини мали змогу відвідати форум громадянського суспільства «Обриси майбутнього:перемога, відновлення та модернізація України» у м. Київ, що проводила ГО «ІСАР Єднання».

Метою форуму є об’єднання і координація громадянського суспільства у розробці спільного плану дій для Перемоги і Відновлення країни.

Форум об’єднав громадські та благодійні організації, волонтерські ініціативи, гуманітарні штаби, міжнародних партнерів, українські фонди та донорів, органи місцевого самоврядування та центральні органи виконавчої влади, медіа, бізнес та небайдужих проaктивних громадян.

Захід надихнув ямпільчан, збадьорив, звів з новими однодумцями. Були обговорені важливі теми та заплановані активності з професіоналами у справах проєктів і грантів, донорами. Отримані поради і настанови.

Разом з командою професіоналів ГО «Простір рівних можливостей», яка і організувала «корисний» виїзд до столиці,  обговорено безліч ідей щодо розвитку молодіжного напряму в Ямпільській громаді, склали спільний план дій, визначили пріоритетні напрямки роботи.

Роботи багато, тож працюємо!!!