Волейбольний дитячий турнір у м. Дружба

Дата: 01.06.2023 21:36

1 червня 2023 року у м.Дружба відбувся дитячий волейбольний турнір з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на базі спортивного комплексу "Дружба" .

У запеклій боротьбі за отримання бажаного результату змагалися 3 команди дівчат: Ямпільської  ДЮСШ, Дружбівської ДЮСШ та команда Свеської громади.

Коли спортивні змагання досягли кінця, було виявлено, що всі команди гідні бути найкращими, але перше місце виборола - команда Свеської громади, друге місце посіла команда Ямпільської ДЮСШ, третє місце - команда Дружбівської ДЮСШ. Усіх учасників нагороджено грамотами та приємними подарунками.

Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та емоції.Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім юним волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!