УВАГА! МОБІЛЬНИЙ ОФІС!

Дата: 05.06.2023 10:45

Фото без описуМИ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ ВАШОГО КОМФОРТУ!

Шановні жителі Ямпільської територіальної громади!

Від 6 червня 2023 року у нас розпочинає роботу «Мобільний офіс», який буде обслуговувати клієнтів «на дому».

Ми чули про проблему, коли певні категорії жителів громади не можуть дістатись у ЦНАП. Це люди старшого віку, люди із інвалідністю й ті, хто за станом здоров’я не може самостійно пересуватись.

Наш обов’язок – дбати про потреби таких людей. Тому ми знайшли можливість надавати їм адміністративні послуги вдома.

Завдяки співпраці з Проєктом “Програма ЄС Міцні Регіони-Спеціальна програма підтримки України”, що співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується компанією GIZ, Ямпільська селищна рада отримала спеціальне обладнання – «Мобільний офіс», який дозволить надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не можуть відвідати ЦНАП.

Селищна рада вже ухвалила всі необхідні документи, і ми можемо хоч завтра приїхати і допомогти людям отримати послуги, які надає ЦНАП.

Хто може скористатись цією можливістю?

•        жителі громади, старші вісімдесяти років;

•        люди з інвалідністю першої групи;

•        жителі, які за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у тому числі перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах .

Як скористатися послугою?

•Крок 1. Особа, або її представник (це може бути родич, сусід чи соціальний працівник), яка потребує отримати адміністративну послугу, звертається до відділу «Центру надання адміністративних послуг» Ямпільської селищної ради за адресою: бульвар Ювілейний,1, смт Ямпіль Шосткинського району Сумської області для оформлення заяви на отримання сервісу.

•Крок 2. Адміністратор ЦНАП надає консультацію та перевіряє, чи може людина отримати послугу віддалено, і формує заяву на отримання послуги.

•Крок 3. Адміністратор ЦНАП виїжджає за місцем проживання клієнта із «Мобільним офісом» в узгоджену дату і час та надає адміністративну послугу.

Зазначені вище категорії громадян зможуть отримати віддалено необхідні їм довідки, послуги з земельних питань та зареєструвати/зняти з реєстрації місце проживання.

Також за допомогою мобільного офісу є можливість отримати соціальні послуги. В такому разі у віддалені куточки нашої громади разом із адміністратором ЦНАП виїздять працівники відділу соціального захисту населення Ямпільської селищної ради.

Можливість отримати послуги ЦНАП удома діятиме на постійній основі.

Якщо ви знаєте жителів нашої громади, яким потрібно отримати адміністративну послугу, і вони належать до визначених категорій, звертайтесь до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ямпільської селищної ради.

Не будьте байдужими! Разом ми зможемо зробити кращим життя людей!

Телефони для довідок ЦНАП: (05456) 2-19-72, 098-596-97-70.