КРИЗОВА ПІДТРИМКА ВІД ПРОЄКТУ PROSTO «ПІДТРИМКА ДОСТУПНОСТІ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ»

Дата: 08.06.2023 16:44

В рамках співпраці зі шведсько-українським проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» Ямпільська селищна рада отримала кризову підтримку у вигляді комп’ютерної техніки для відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Кризова підтримка включає комп’ютери, ноутбуки, джерела безперебійного живлення, багатофункціональні офісні пристрої.

Шведсько-український проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» працює на місцевому та національному рівнях, щоб покращити надання послуг населенню. Проєкт фінансується Урядом Швеції через Шведське агентство міжнародного розвитку Sida та реалізується компанією SALAR International AB.

Особливу увагу PROSTO приділяє підтримці громад у створенні та модернізації ЦНАПів, покращенні доступу до послуг, налагодженні діалогу між жителями та керівництвом громад.

Висловлюємо щиру повагу та вдячність шведсько-українському Проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» за послідовне впровадження принципів, які спрямовані на покращення спроможності місцевих органів влади надавати якісні та доступні адміністративні послуги.

Разом ми сильні, разом ми переможемо!