Вітаємо з перемогою у конкурсі!

Дата: 29.06.2023 15:03

Фото без опису        Навіть у складні часи, попри війну і небезпеку, діти Ямпільщини не полишають своє захоплення творчістю, навчаються, здобувають перемоги в конкурсах різних рівнів. Їх успіхи та визнання – то результат нелегкої праці над собою, то вперте прагнення до кращих результатів як дітей, так і їх викладачів.

10 червня в м. Київ в межах Міжнародного двотурового фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України відбувся конкурс «Таланти країни».

Від щирого серця вітаємо ученицю класу фортепіано комунального закладу Ямпільська мистецька школа Ямпільської селищної ради Безуглу Анастасію з зайнятим І місцем у номінації "інструментальний жанр" і  бажаємо нових перемог, позитивного, яскравого настрою, творчого натхнення та завзятості.

Пишаємось кожним.

Працюємо на результат.