І знову переможці у Всеукраїнському конкурсі!

Дата: 04.07.2023 08:59

Фото без опису         Протягом березня-червня Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді було проведено XVІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

У цьому році конкурс направлений на привернення уваги до порушення прав українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України. На конкурс було подано 11706 конкурсних робіт від 10656 конкурсантів з усіх куточків України і ближнього зарубіжжя (Польща, Чехія, Німеччина та ін.)

Зрозуміло, що і вихованці Народної студії образотворчого мистецтва «Полісяночка» комунального закладу Ямпільський Центр дитячої та юнацької творчості не пройшли осторонь такої події і залюбки подали свої заявки та малюнки на цей захід. Журі визначило переможців, їх було всього 37. Дуже приємно, що вихованка нашої студії Теюра Поліна отримала перемогу та була нагородженна дипломом та цінними подарунками, а  позашкільний заклад та керівники студії Бабаєви Мехті Ібадуллайович та Венера Гарегинівна отримали подяки за активну підтримку.

Вітаємо з перемогою у конкурсі та бажаємо творчого натхнення та нових досягнень!!!