Компенсаційні програми для роботодавців

Дата: 05.07.2023 10:18

Фото без опису   Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку програм, спрямованих на створення нових та збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу та забезпечення ефективної зайнятості населення. Зокрема шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям:

• компенсація витрат при працевлаштуванні зареєстрованого безробітного з числа внутрішньо переміщених осіб;
  • компенсація витрат на заробітну плату при працевлаштуванні ВПО під час воєнного стану;
  • компенсація за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних;
  • компенсація єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування на нові робочі місця.

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості: 093 276 39 66; 096 109 08 37; 095 337 41 10 або до найближчої філії Сумського обласного центру зайнятості.