Навчально-тренувальні збори юних волейболістів у м.Київ

Дата: 17.07.2023 08:27

Фото без описуТрадиційно кожного року з червня для дітей розпочиналась літня оздоровчо-відпочинкова кампанія. Сотні тисяч дітей за кошти державного і місцевих бюджетів відпочивали в оздоровчих закладах, загартовувалися, набиралися позитивних емоцій перед початком навчального року.

У теперішніх умовах кожна дитина потребує особливої соціальної уваги та підтримки, максимального захисту  від травм та наслідків війни.

Не зважаючи на воєнні дії в нашій країні, вихованці секції волейболу Ямпільської  ДЮСШ мали можливість взяти участь у навчально- тренувальних зборах на базі ТОВ "Київська дитяча волейбольна академія" у м.Київ, які проходили з 10.07- 16.07.2023 року за кошти місцевого бюджету.

Протягом семи днів шість юних спортсменів нашої громади разом із тренером активно тренувалися та покращували свою фізичну підготовку на найкращих кортах  країни, де проводять свої тренування спортсмени та тренери Центру олімпійської підготовки з пляжного волейболу.

Живе спілкування, цікаве й змістовне дозвілля дозволило дітям відчути радість мирного дитинства та отримати певний життєвий позитив!