ЗАСТОСУВАННЯ ПРРО/РРО ТА НЕОБХІДНІСТЬ ФІСКАЛІЗАЦІЇ ЧЕКІВ

Дата: 21.07.2023 11:22

Фото без описуЗ 01.10.2023 року відміняється мораторій на незастосування штрафів за невикористання РРО/ПРРО, який був запроваджений з початком повномасштабної війни і Україна повертається до реформи виводу економіки з тіні, що має здійснюватись шляхом фіскалізації чеків з використанням Програмного Реєстратора Розрахункових Операцій (ПРРО) та використання РРО (Реєстратора Розрахункових Операцій).

З метою інформування підприємців малого та середнього бізнесу Сумського регіону та міста Суми з ефективного застосування Програмного Реєстратора Розрахункових Операцій (ПРРО) та використання РРО (Реєстратора Розрахункових Операцій) компанія ТОВ «Е-ЧЕК» організовує безкоштовний оn-line вебінар з застосування ПРРО/РРО та необхідність фіскалізації чеків.

Запрошуємо вас та усіх бажаючих доєднатися до цього заходу шляхом реєстрації у лендінгу. Вебінар планується провести у четвер, 27.07.2023, початок о 16.00.

Вебінар буде вестися виключно державною мовою, цікавим викладенням матеріалу про абстрактне ПРРО/РРО без прив’язки до ПРРО Е-ЧЕК.

Зареєструватись на вебінар можна/необхідно через Лендінг.

Посилання на лендінг: https://prro-webinar.com.ua/