Реалізація в громаді проекту «Забезпечення психічного здоров`я та психосоціальної підтримки постраждалому від війни населенню»

Дата: 26.07.2023 11:11

25 липня 2023 року Запорізькою обласною громадською організацією «Об`єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія» проведено тренінги «Самодопомога в умовах пролонгованого стресу» та «Навички для психологічного відновлення».

Учасниками стали 40 спеціалістів соціальної, медичної сфери, сфери освіти, культури та інші, оскільки ключовою частиною ефективного реагування на надзвичайні ситуації на рівні громади є цільова (від людини до людини) неспеціалізована підтримка, що надається підготовленими надавачами послуг.

У ході тренінгових занять учасники ознайомилися з тим, як формувати життєстійкість, долати тривалий стрес, а також навчилися практичним вправам та способам психологічного відновлення.

Щиро вдячні за взаємодію і співпрацю!