ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРОТИДІЇЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Дата: 26.07.2023 15:39

Фото без опису В Ямпільській селищній раді проведено спільну нараду з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня)  «Порушення прав дітей: експлуатація та торгівля». На зустрічі були присутні  представники служби у справах дітей, відділу соціального захисту населення Ямпільської селищної ради та сектору «Ямпільське бюро правової допомоги».

У ході проведення заходу особливу увагу звернули на причини розповсюдження торгівлі дітьми в Україні та шляхи протидії зазначеному явищу. Окрім того, учасників зустрічі було проінформовано про основні форми торгівлі дітьми в Україні, права постраждалих та особливості роботи з дітьми, які постраждали від торгівлі людьми.