ГРАНТИ ДЛЯ ПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Дата: 04.08.2023 11:53

Фото без описуЗ 1 серпня стартувала нова хвиля подачі заявок за урядовою програмою «єРобота»

Підприємці можуть отримати грант до 8 млн грн на розвиток бізнесу.

Ці кошти вони можуть спрямувати на посилення та модернізацію виробничих потужностей, нарощування обсягів виробництва та підвищення конкурентоспроможності продукції.

Обов'язковою умовою надання коштів є створення до 25 нових робочих місць.

Подача заявки здійснюється через портал Дія: https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

«Розвиток переробної галузі є одним з пріоритетів для Уряду. Вітчизняний бізнес має виробляти більше готової продукції з високою часткою доданої вартості та хорошої якості для максимального задоволення потреб споживачів як на внутрішньому, так і зовнішньому ринку. Окрім того, інвестиції в переробку – це нові робочі місця, збільшення податкових надходжень до бюджету та валютної виручки в країну від експорту. Саме тому ми пропонуємо підприємствам переробної галузі фінансову підтримку від держави у вигляді грантів для розвитку. Ці кошти вони можуть спрямувати на посилення та модернізацію своїх виробничих потужностей, нарощування обсягів виробництва та підвищення конкурентоспроможності продукції. За рік дії грантової програми «єРобота» рішення про надання такої підтримки було ухвалено для 485 підприємств на загальну суму 2,6 млрд грн», - заступник Міністра економіки України Надія Бігун.

Матеріал: https://www.me.gov.uaм