Подорож до майстерні «Good art»

Дата: 10.08.2023 10:34

Фото без опису   Продовжуємо тиждень творчих активностей до українського дня молоді у Ямпільському Центрі дитячої та юнацької творчості. Батьки разом із дітьми відвідали соціальну майстерню «Good art». Це - унікальний простір спілкування, обміну досвідом, нових знайомств і гуртування навколо спільних ідей, змістовна взаємодія двох поколінь.

Як же хочеться інколи забути про все, що накипіло, відкласти нескінченні буденні справи й влаштувати собі хоча б кількагодинний відпочинок! Відпочинок, під час якого можна зосередитися лише на приємному, наприклад, на створенні якоїсь прикраси. Навіть не сумнівайтесь – в кожному з нас живе творча людина! А розбудити цю творчість допоміг майстер-клас із виготовлення оберегу «Дерево надії» під керівництвом Тачкової Антоніни Іванівни. Під час створення медальйону батьки разом із дітьми повністю занурились у процес, поринули в світ творчості!

Учасникам дуже сподобався майстер-клас, а створені власноруч обереги тепер прикрашатимуть їхні домівки й даруватимуть теплі спогади.