Пошук

Спортивні турніри в Ямпільській ТГ до Дня молоді

Дата: 12.08.2023 19:47
Кількість переглядів: 305

Фото без описуЦього тижня у Ямпільській  громаді стартували спортивні турніри до Дня молоді.

Так, 10 серпня 2023 року були проведені змагання з настільного тенісу. У заході взяло участь 12 спортсменів громади.

Кожна гра була цікавою та змістовною, адже кожен змагався за звання переможця турніру.

За результатами змагань: 1 місце посіла Анна Громило , 2 місце -  Максим Громило, 3 місце - Вікторія Сергійко.

11 серпня 2023 року відбувся шаховий турнір. У турнірі взяло участь 10 шахістів Ямпільської громади. У результаті запеклої боротьби до останнього туру, переможцем став - Сергій Сергійко, 2 місце посіла - Вікторія Сергійко, 3 місце виборов у додатковому матчі Андрій Борисов.

Такі змагання додають позитивних емоцій та показують, що спортивне життя в громаді триває.

12 серпня 2023 року відбувся волейбольний турнір серед  команд Ямпільської громади. Турніри з волейболу серед молоді - це подія, яка збирає разом людей різних вікових категорій з метою проведення спортивного змагання та забезпечення здорового способу життя.

У змаганнях взяли участь 3 команди. Вболівальники турніру мали змогу насолодитися поєдинками та емоційно насиченими моментами. Учасники продемонстрували вражаючі навички та талант, показавши, що волейбол у громаді розвивається на високому рівні.

Після напруженої боротьби та захоплюючих ігор місця розподілилися наступним чином: 1 місце  посіла команда "Полісся-Ямпіль", 2 місце - команда "Ямпіль", 3 місце - команда "Народжені перемагати".

Ми вітаємо переможців та всіх учасників турнірів і бажаємо їм подальших успіхів у спорті. Нехай такі турніри допомагають об'єднуватися людям, спонукати до активного способу життя та розвитку спорту в нашій громаді!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису