У Сумах відбувся обласний молодіжний форум «В єдності наша сила: Сумщина», присвячений Дню молоді в Україні

Дата: 14.08.2023 09:42

Фото без опису   9 серпня 2023 року учасники молодіжного центру "ДІМ" Ямпільського центру культури і дозвілля, стали учасниками обласного молодіжного форуму "В єдності наша сила: Сумщина" в м. Суми, який організувало управління молоді та спорту ОВА у співробітництві з відділом молодіжної політики Сумської міської ради, МЦ «Романтика», громадськими організаціями та молоддю Сумщини.

На заході були присутні такі посадовці, як начальник Сумської ОВА Володимир Артюх та очільник Сумської міської ТГ Олександр Лисенко, які побажали молоді успіхів та виказали слова гордості та підтримки в бік сучасної молоді.

Наші представниці ознайомились з презентаціями кращих практик молодіжної роботи, попрацювали в секціях за актуальними напрямками розвитку молодіжної політики, поспілкувалися з однодумцями, обговорили пріоритетні проблеми молоді та оптимальні шляхи їх вирішення, працювали над розробкою практичних механізмів соціального партнерства між молоддю та органами державної влади, отримали багато гарних вражень та позитивних емоцій.

Тож бажаємо нашому молодіжному активу реалізовувати та втілювати в життя власні задуми та ідеї, мати постійну підтримку влади та жителів Ямпільщини і надихати на активну роботу для процвітання нашого рідного краю.