В ЯМПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ

Дата: 23.08.2023 16:51

Фото без описуСьогодні в Ямпільській селищній територіальній громаді  святкували  День Прапора та День Незалежності України.

О 9 ранку працівники Ямпільської селищної ради вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання та за традицією, урочисто підняли синьо-жовтий стяг.

В Степненській та Усоцькій сільських бібліотеках-філіях комунального закладу Ямпільська публічна бібліотека Ямпільської селищної ради проведено  історичну годину «Цвітуть неначе квіти долі,  знамена жовто-голубі!» та історичний екскурс «Шлях до Незалежності довжиною в історію».

В центральному парку селища працівниками комунального закладу Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради проведено мистецьку акцію «Єднаймося заради Перемоги». Під час заходу були вручені дипломи переможцям багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Ямпільський зорепад» -  Тетяні Жук (солістці Імшанського філіалу КЗ Ямпільський ЦКіД) та Ользі Сачко (солістці Шатрищенського філіалу  КЗ Ямпільський ЦКіД).

Разом з Мистецькою акцією проводився благодійний ярмарок для жителів Ямполя. В ньому брали участь працівники селищної ради та комунальні заклади:  Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та № 2, дитячий ясла садок «Малятко», станція юних натуралістів. Спільними зусиллями було зібрано 15795 грн.

Ямпільська селищна рада ініціювала велопробіг «Державний прапор – святиня народу». Який об’єднав Ямпільську та Свеську громади – молодь Ямпільщини та Свеси зустрілися в с.Орлівка, привітали один одного зі святами та обмінялися побажаннями миру та злагоди.

З Днем Прапора України!

З Днем Незалежності України!

Все буде Україна!