УВАГА!!! Користувачам послуг з водопостачання та водовідведення  смт Ямпіль та селище Привокзальне

Дата: 24.08.2023 09:05

Рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради з 01 вересня 2023 року виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення  в смт Ямпіль та в с-ще Привокзальне визначено КП «Ямпільське».

З метою надання послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, відповідно до чинного законодавства зі споживачами послуг, комунальним підприємством «Ямпільське» буде укладений публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення шляхом підписання заяв приєднання до цього договору. Разом з цим працівниками КП «Ямпільське»  буде проведено опломбування лічильників холодної води.

Первинними розрахунковими показниками за надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення  будуть показники, зазначені в заяві приєднаня, на дату підписання цієї заяви.

Тарифи  послуг з централізованого водопостачання та водовідведення:

Водопостачання

Населення 1м3 з ПДВ