«Альянс» отримав Гран-Прі

Дата: 24.08.2023 11:07

Фото без описуЗ 13 по 20 серпня зразковий  аматорський ансамбль танцю «Альянс» КЗ Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради,  на чолі з керівником Оленою Коваленко підкорювали Болгарію, де в місті Кітен відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль мистецтв «Золотий кубок Кітена – 2023».

На фестивалі були представлені 63 конкурсні номери. Учасниками  стали юні вокалісти та танцівники з різних куточків України,  міст Суми,Черкаси, Полтава, Кривий Ріг, Южноукраїнськ, а також представники Миколаївської, Одеської та Сумської областей. На фестиваль був запрошений зірковий гість Сергій Лазановський -  співак, переможець талант-шоу «Голос країни» (2021).

«Альянс» представив на конкурсі  дві композиції  в номінації «естрадна хореографія». За кожну отримали Гран-Прі та були нагороджені дипломами, медалями та кубком.

Сім днів фестивалю були дуже насичені. Діти змагалися, відпочивали, брали участь у гала концерті та святковому параді.

Подорож колектива  стала можливою завдяки наполегливості Олени Григорівни та підтримки батьків вихованців.

Вітаємо "Альянс" з перемогою, бажаємо творчої наснаги, нових ідей та чудових виступів!!!