ПЕРЕМОГА ВИХОВАНОК ЯМПІЛЬСЬКОЇ СТАНЦІЇ ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ У МІЖНАРОДНОМУ БАГАТОЖАНРОВОМУ ХІІ ОНЛАЙН ФЕСТИВАЛІ ТВОРЧОСТІ «ОБДАРОВАНА ДИТИНА – ЦЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»

Дата: 31.08.2023 11:19

З метою відродження духовності, зміцнення культурних традицій, виявлення та підтримки обдарованої молоді, надання їй можливості реалізувати свій творчий потенціал, духовного зростання особистості, розвитку в них національної та екологічної свідомості, патріотизму у липні 2023 року було проведено міжнародний багатожанровий ХІІ онлайн фестиваль творчості «Обдарована дитина – це майбутнє України».

Вихованки Ямпільської станції юних натуралістів Кобець Марія, Ольховик Єлизавета, Красноплахта Каміла та Ляшенко Анастасія (керівник Лисенко Н.А.) взяли участь у конкурсі в номінації декоративно-ужиткове мистецтво та нагороджені Дипломами І ступеня.

За професіоналізм, активну підготовку учасниць, вагомий внесок у національно-патріотичне виховання та розвиток української культури й мистецтва, підтримку волонтерського руху подяка оголошена керівнику гуртків Лисенко Н.А.

Пишаємося нашими вихованками! Бажаємо натхнення і нових творчих злетів!