СПІВПРАЦЯ

Дата: 12.09.2023 10:15

Шосткинським районним сектором № 2 філії Державної установи "Центр пробації" продовжується багаторічна співпраця з директором Ямпільського краєзнавчого музею Оленою Тахтай в рамках проєкту "До виправлення - один крок!". Нещодавно проведена екскурсія для суб'єктів пробації, що проживають на території Ямпільської громади, де відбулося знайомство з виставкою "Всесвіт скла". Таке знайоме домашнє скло, яке здавна є у кожній оселі, було представлено у своєму найцікавішому та найзагадковішому ракурсі. Від історії створення до властивостей, від складу до техніки виготовлення - усе покроково та детально, доступно і цікаво представлено під час подорожі по виставкових композиціях "Всесвіту скла". Особливо вразили екскурсантів процес виявлення уранового скла та "співочі" кришталеві експонати.