ЖОДНИХ ЗМІН В УМОВАХ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН ДЛЯ ЖІНОК НЕ БУДЕ, – МОЗ

Дата: 27.09.2023 17:09

Фото без описуУсі жінки віком від 18 до 60 років, які мають медичну або фармацевтичну освіту чи працюють за такими спеціальностями: лікар, стоматолог, акушер, сестра медична, фармацевт та провізор, науковий співробітник, керівник підрозділів в охороні здоровʼя тощо, вже мають перебувати на військовому обліку

Аби стати на військовий облік, жінки, які мають медичну або фармацевтичну спеціальність, матимуть 3 роки – до 31 грудня 2026 року.

«Жодних змін (з 1 жовтня 2023 року) в умовах виїзду за кордон для жінок – НЕ буде. Кожна жінка з медичною та фармацевтичною освітою може вільно перетинати державний кордон незалежно від того, перебуває вона на військовому обліку чи ні», – повідомили в Міністерство охорони здоров'я України.