Відбулася робоча зустріч

Дата: 05.10.2023 12:57

05 жовтня 2023 року, в рамках продовження здійснення сумісної роботи щодо контролю та обліку осіб призовного віку та військовозобов’язаних, які засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, в другому відділі Шосткинського РТЦК та СП відбулася робоча зустріч ТВО начальника другого відділу Шосткинського РТЦК та СП майора Юрія Лисенка з провідним інспектором Шосткинського районного сектору № 2 філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області Любов'ю Полозок. В ході зустрічі проведено звірку засуджених осіб, які призвані до лав Збройних Сил України у зв’язку з військовою агресією російської федерації та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності ЗСУ та інших військових формувань на підставі Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 65/2022 «Про загальну мобілізацію». Також під час зустрічі обговорювалося питання виконання вироків командирами військових частин щодо осіб, які перебували на обліку у секторі пробації.