10 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я

Дата: 09.10.2023 16:08

Всесвітній день психічного здоров’я або День ментального здоров’я відзначається у світі та в Україні 10 жовтня. Ця дата встановлена Всесвітньою організацією охорони здоров’я World Health Organization (WHO) і вперше відзначена за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я у 1992 році.

Цього року в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я
 «Ти як?», що впроваджується за ініціативою Першої леді України Олени Зеленської, за сприяння Координаційного центру Кабінету Міністрів України / Mental Health UA відбу
вається низка просвітницьких заходів по всій Україні.

З метою  популяризації Всеукраїнської програми ментального здоров’я
 «Ти як?», привернення уваги кожної людини на важливість психічного здоров’я на рівні з фізичним та навчання людей піклуватися про ментальне здоров’я, плекати власну стійкість,  в приміщенні комунальної установи «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради   проведена зустріч жителів громади та працівників установи з практичним психологом.

Фото без опису Фото без опису

Пропонуємо до Вашої уваги інформаційні матеріали в межах реалізації програми https://drive.google.com/drive/folders/1Rl9RIXpMJmp17L2VPJhGgWrZyUjYgZfG?usp=sharing, якими можна користуватися, використовуючи QR-код.