ОБ’ЯВА!

Дата: 13.10.2023 15:14

Шановні громадяни! Французьська гуманітарна організація «Актед» має намір зареєструвати жителів Ямпільської громади, які зареєстровані на території громади, на отримання грошової допомоги  на придбання дров при умові, що:

• діючі житлові будинки опалюються лише твердим паливом, що підтверджено відповідними довідками;
  • на дане домогосподарство не оформлена субсидія чи пільга на придбання твердого палива.

При наявності таких умов мають право на реєстрацію громадяни, які відносяться до таких категорій:

• домогосподарства,  очолювані батьками-одинаками;
  • домогосподарства, які складаються тільки з людей похилого віку або самотні люди похилого віку (60+);
  • домогосподарства, які мають 3 і більше дітей та/або новонароджених дітей віком до 1 року;
  • домогосподарства з вагітними або жінками, що годують груддю;
  • домогосподарства, у складі яких є особи з інвалідністю 1-2 групи.

Для складання списків на реєстрацію необхідно звернутися до відділу соціального захисту населення Ямпільської селищної ради або за місцем реєстрації до старост.

При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, документи, що підтверджують статус заявника (довідка МСЕК про інвалідність, свідоцтва про народження дітей, посвідчення багатодітної родини, довідки про відсутність електро- або газового опалення та інші підтверджуючі документи). Складання списків буде проводитися до 31 жовтня 2023 року. Після складання списків буде здійснений виїзд представників французської гуманітарної організації «Актед» для безпосередньої реєстрації згідно списків. Реєстрація не є стовідсотковою гарантією для отримання допомоги. Після реєстрації буде прийматись рішення даною організацією по кожній заявці.

За консультацією можна звернутися в робочий час за телефоном 0680802539.