День працівника соціальної сфери

Дата: 03.11.2023 14:08

Щороку у першу неділю листопада, згідно з Указом Президента України від 13 квітня 1999 року № 374/99, в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Цьогоріч професійне свято працівників соціальної сфери припадає на 5 листопада.

Напередодні свята відбулось вручення нагород працівникам комунальної установи «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради. Відзнаки зі словами подяки вручила Ямпільський селищний голова Ольга Губар. Вона висловила свою  пошану та подяку і зазначила, що праця соціального працівника — безцінна, надважлива і складна, особливо у воєнний час. Побажала  міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення і найшвидшої Перемоги.

День працівника соціальної сфери − професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.