ПРИВІТАННЯ

Дата: 08.11.2023 08:29

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

В цей нелегкий для України час, і для кожного українця зокрема, ви своєю творчою працею підтримуєте моральний дух наших мужніх воїнів, які захищають нашу державу від ворога, всього українського народу, а головне – робите все для того, щоб культура розвивалася і в сьогоднішніх непростих умовах, була живою та сучасною. Ви докладаєте всіх зусиль для того, щоб ми могли пишатися культурно-мистецькими здобутками Ямпільської громади, вмієте повести за собою людей у світ прекрасного та відіграєте провідну роль у збереженні духовної спадщини, народних традицій нашого рідного краю.

Вдячна Вам, що Ямпільщина щоденно тримає свій культурний фронт.

Переконана, що Ваш високий професіоналізм, Ваш талант та інтелект, Ваш щирий патріотизм, послідовна і наполеглива праця стануть надійним фундаментом нашого спільного успіху.

Вітаючи зі святом, бажаю усім працівникам культури і майстрам народного мистецтва міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, невичерпної наснаги, мистецьких злетів і реалізації творчих проєктів під мирним небом незалежної України!

Ямпільський селищний голова                              Ольга ГУБАР