Ремонт водопровідно-каналізаційної мережі

28 квітня приступив до виконання капітального ремонту внутрішньо будинкової водопровідно-каналізаційної мережі в буд. 49 по           вул. Незалежна ПП Бобров Олександр Єгорович із м. Суми. Цей підприємець чотири роки підряд здійснює  заміну водопровідно-каналізаційної мережі і в багатоповерхових будинках смт Ямпіль і біля них, зарекомендував себе з кращої сторони: договірна ціна у нього завжди нижча, ніж у інших підрядних організаціях, а роботи виконує якісно і в швидкі терміни.

Після виконання робіт в буд.49 по вул. Незалежна  Ямпільською селищною радою Боброву О.Є. будуть сплачені кошти в сумі 38 559 грн

За святкові дні, 1-2 травня, приватним підприємцем – підрядником було здійснено капітальний ремонт внутрішньобудинкової водопровідної мережі в 105-квартирному будинку 6 по вул. Ботанічна. Водопровідні труби в цьому будинку викликали занепокоєння у експлуатуючої організації декілька літ, адже часті аварії створювали напругу у мешканців будинку. Тому під час формування бюджету було прийняте рішення щодо заміни водопровідних труб.

         За виконані роботи, після складання актів виконаних робіт, Ямпільська селищна рада сплатить кошти в сумі 43539 гривень підряднику Боброву Олександру Єгоровичу.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *