Проблеми з оплатою коштів за капітальний ремонт

Як раніше повідомляли на веб-сайті Ямпільської селищної ради, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 року №500-р із державного бюджету виділена субвенція в сумі 4200895,00 грн. на здійснення заходів соціально-економічного розвитку районного центру Ямпіль. Ямпільська селищна рада ознайомила мешканців громади про розподіл цих коштів на 4 об’єкти. Роботи на одному із них – капітальний ремонт доріжок у ДНЗ ясла-садок «Малятко» - знаходяться на стадії завершення, а ось оплатити їх виконання не маємо можливості: за дорученням Міністерства фінансів України призупинено проведення видатків місцевих бюджетів за рахунок субвенції із державного бюджету.

         До селищної ради надійшли довідки з щомісячним (з вересня по грудень 2019 р.) розписом асигнувань загального фонду. За вересень кошти в сумі 724700,00 грн. надійшли і обліковуються на котловому рахунку бюджету Ямпільської селищної ради. І ось такий «сюрприз!».

Так як не сплачуються кошти за капітальний ремонт у ДНЗ, які вже надійшли і обліковуються у селищному бюджеті, Ямпільська селищна рада не може розпочати роботи на інших 3-х об’єктах на які теж виготовлена проектно-кошторисна документація і отримані експертні звіти. Підрядники хоч сьогодні згодні зайти і працювати, але ось така «приємна ситуація» поставила всіх у глухий кут. У зв’язку з цим надіслали листа в Офіс Президента України з проханням вирішити питання щодо поновлення виплати коштів  державної субвенції на підтримку малих міст і селищ районного значення. 

А роботи йдуть до завершення…

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *