День Захисника України

13 жовтня, напередодні Дня Захисника України, Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, в приміщенні Ямпільської райдержадміністрації, відбулися урочисті заходи з нагоди цих свят. До  привітання наших славних земляків-захисників України долучилися  і працівники Ямпільської селищної ради. Селищний голова Наталія Цибулько, від імені територіальної громади, вручила подяки матерям учасників антитерористичної операції Ткаченка Руслана Григоровича та Ткаченка Сергія Вікторовича за сумлінне виконання службового і громадянського обов’язку, захист та оборону східних кордонів України.

Дорогі наші захисники, мешканці громади! Ямпільська селищна рада сердечно вітає з державним святом - Днем Захисника України.

Хай доля намітить вам років багато,

Дарує щасливі та мирні літа.

Хай радісним сміхом повняться хати

Й багато в них буде любові й тепла!

Зі святом!