Засідання сесії

Дата: 22.12.2017 17:37

22.12.2017 р. відбулося засідання 26 сесії 7 скликання Ямпільської селищної ради. На засідання прибуло  13 депутатів із 22.

На розгляд сесії винесені ряд питань: внесення змін і доповнень до Положення про постійні комісії,  про внесення змін до бюджету селищної ради, про структуру  та чисельність апарату управління, про затвердження штатних  розписів, про встановлення батьківської плати за харчування в ДНЗ, про прийняття до комунальної власності майна, про затвердження положення про фонд охорони навколишнього природного середовища, про затвердження програми соціального та економічного розвитку, про скасування рішень виконкому про заборону торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями (на вимогу Антимонопольного комітету), про виплату надбавки, премії та матеріальної допомоги, про селищний бюджет на 2018 рік  та багато земельних питань.

Виконання  селищних цільових програм вперше було оформлене у вигляді презентації, що активізувало роботу депутатів.