Четверте засідання виконкому

27 березня 2018 року відбулося  засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У роботі взяли участь 4 членів  виконавчого комітету із семи, спеціаліст І категорії по роботі з молоддю та спортом Кривущенко О.О., спеціаліст І категорії, землевпорядник селищної ради

 Чайка Л.С. та директор центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів  Ямпільської райдержадміністрації Жила О.А. На порядок денний винесено 13 питань.

         У ході засідання розглянули питання про реєстрацію колективного договору між відділом культури і туризму Ямпільської райдержадміністрації і  Ямпільською галузевою районною радою голів профкомітетів та реєстрацію змін до  колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом ДАП «Ямпільський агролісгосп». Заслухали інформацію директора центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Ямпільської РДА Жила О.А. про стан надання центром  послуг, інформацію спеціаліста І категорії Чайки Л.С. про заборгованість по сплаті орендної плати за орендовані земельні ділянки на території Ямпільської селищної ради. Також члени виконавчого комітету затвердили 4 проектно-кошторисні  документації: «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №6 по вул. Ботанічна в смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області» в сумі 194 154 грн., «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №25 по вул. Спасо-Преображенській в смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області» в сумі 171 548 грн., «Капітальний ремонт водопровідно-каналізаційної мережі в буд. 25 по вул. Спасо-Преображенська в  смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області» в сумі 79 654 грн. та «Капітальний ремонт водопровідно-каналізаційної мережі в будинку 31 по вул. Спасо-Преображенська» в сумі 49 576 грн.

         Більш детальніша інформація по прийнятих рішеннях буде розміщена на веб-сайті Ямпільської селищної ради в розділі «Рішення виконкому»

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *