День Державного Прапора України

23 серпня весь український народ відзначив День величного символу України – Державного  Прапору .

            У світі всіх випробувань, які випали на долю України, значимо збільшилася роль синьо-жовтого знамена. Наш прапор став для кожного рідним і близьким. У двоколор розфарбовують мости, огорожі, будівлі, архітектурні пам’ятки. Він є символом єдності, братства, мужності, героїзму, підняття національної свідомості і патріотизму.

            З цієї нагоди  в районному центрі відбулися урочисті заходи біля центральної трибуни селища. Зі словами привітання перед присутніми виступили голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко, голова Ямпільської районної ради Ольга  Губар, селищний голова Наталія Цибулько. У своїх виступах вони наголошували на значимість нашого стягу, бажали скорішої перемоги у битві з окупантами і щасливого майбуття нашій державі.

Дорогі земляки!  Ямпільська селищна рада щиро вітає всіх  з Днем Державного Прапора України!  Нехай наш синьо-жовтий стяг стане символом віри кожного українця у перемогу з агресором, у процвітання нашої неньки – України. А для наших захисників хай наше знамено слугуєміцним і надійним оберегом від усіх негараздів.

Зі святом, дорогі земляки!  

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *