Благоустрій цвинтаря

04 квітня 2019 року на кладовищі, яке розташоване по вул. Травнева, проводилися роботи з приведення території в належний санітарний стан. Працювали 3 одиниці техніки – екскаватор Борекс , автомобіль САЗ і автомобіль із газового господарства. Сміття  з  ям , які знаходяться в лісосмузі,  ковшом екскаватора грузили на причеп автомобілів  і вивозили на полігон для складування ТПВ. Ями призначалися для збирання сміття з могилок, але наші «винахідливі» мешканці звозили в них усі непотрібні вдома речі. Тому роботи було багато, вивезли 7 машин сміття. Одночасно працівники прибирали територію довкола: згрібали торішнє листя, зносили на машину гілля, вінки  та старі лави, столи.

Ямпільська селищна рада просить громадян, коли прибираєте з могилок сміття, то вкидайте  його у ями, а не під забори чи  на покинуті могили.  Завжди думайте про майбутнє: чи хотілося б вам спочивати на неприбраному цвинтарі ?!

То ж  будьмо  розумними і дотримуймося елементарних правил благоустрою!