42 сесія 7 скликання

24 грудня відбулося засідання останньої в цьому році сесії Ямпільської селищної ради. У її роботі взяли участь 13 депутатів, заступник селищного голови Юрій Кучернос, головний бухгалтер Олена Соломко , завідуючі ДНЗ ясла-садок «Малятко» Юлія Мерцалова та ДНЗ «Золотий ключик» Любов Шарякова, спеціаліст І категорії (землевпорядник) Лариса Чайка.

На порядку денному розглядалося 106 питань. Сесія тривала 2 години. На засіданні заслухали звіти відповідальних за виконання 22-х селищних цільових програм, затвердили бюджет селищної ради, Програму соціального та економічного розвитку громади, штатні розписи, чисельність апарату  на 2020 рік, прийняли рішення  більш як  з 50 земельних питань.

Більш детальна інформація буде висвітлена на офіційному сайті Ямпільської селищної ради у рубриці «Рішення селищної ради».