День визволення Ямполя

02 вересня ямпільчани святкують  77-у річницю визволення своєї малої батьківщини. У цьому році ця подія співпала з другою визначною датою – 75-річницею закінчення Другої світової війни. 77 і 75! Ці числа хвилюють кожного свідомого громадянина. У них – радість і біль, гордість і пошана!

Цьогоріч надзвичайна ситуація, спричинена коронавірусною інфекцією, внесла корективи до святкових заходів, заборонивши масове скупчення людей. Але оминути таку визначну подію не можна.

У цей день біля Меморіалу - пам’ятника загиблим воїнам-землякам та  Братської могили воїнів-визволителів - відбувся мітинг з нагоди відзначення  77-ї річниці визволення Ямполя і вшанування пам’яті всіх полеглих у роки Другої світової війни.

Вдячні ямпільчани з глибокою пошаною поклали квіти до підніжжя пам’ятників і вшанували пам’ять про героїв хвилиною мовчання.

Виступаючі на мітингу бажали миру, процвітання і незалежності нашій державі, всім родинам – добра, затишку в оселі, а мешканцям – здоров’я і віри в краще майбутнє.

Слава воїнам-визволителям!!!

Вічна пам'ять героям!!!