Участь у конференції
Ямпільська селищна рада взяла участь 16-17 листопада у конференції "Залучення жителів до процесів відбудови громад та комунікації в кризі" шведсько-український проєкт PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні", на якій відбулося обговорення нагальних питань і потреб місцевого самоврядування щодо процесів та механізмів залучення мешканців у процеси відбудови, разом із представниками Міністерства відновлення та місцевого самоврядування, громадськими експертами та міжнародними донорськими проєктами, які спеціалізуються на цьому напрямку підтримки.
Під час заходу були виступи експертів зі Стокгольму щодо підходів до діалогу і залучення мешканців у муніципалітетах Швеції, та міжнародного досвіду кризових комунікацій, а також презентація Посібника для органів місцевого самоврядування "Інформування населення в кризових умовах. Залучення жителів громад до процесів відбудови".