Лідери відновлення!

Дата: 27.11.2023 16:25

Фото без опису24-26 листопада відбувся другий навчальний модуль проєкту «Розвиток навичок фандрейзингу «Лідери відновлення» громадської організації «Агенція «Креативна Сумщина», що відбувся у місті Суми за фінансової підтримки Європейського Союзу та Німецького фонду Маршалла Сполучених Штатів Америки. Мета якого полягає у набутті навичок залучення коштів недержавного сектору серед представників різних груп впливу на локальному рівні, що дозволить об’єднати їх зусилля, спрямовані на відновлення територій.

Команду Ямпільської громади цього разу представили Скварцова  Оксана – заступник селищного голови, Кабанова Аліна – начальник відділу культури та туризму, Терентьєва Олена – начальник відділу соціального захисту населення та Верховець Інга – директор комунального закладу «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ямпільської селищної ради.

Представники Ямпільщини стали учасниками діалогової платформи «Лідери відновлення» за участі представників департаменту міжнародного співробітництва та економічного розвитку Сумської обласної державної адміністрації, Агенції регіонального розвитку Сумської області, представників донорських організацій, благодійних фундацій та гуманітарних місій у Сумській області, пройшли навчання з теми «Бюджетування проєктів» та презентували власні ідеї проєктів, що готували упродовж міжсесійного періоду у себе в громадах.

Дякуємо команді ГО «Агенція «Креативна Сумщина» за можливість взяти участь у проєкті «Розвиток навичок фандрейзингу «Лідери відновлення», навчатись, розвиватись, створювати нові знайомства і реалізовувати отримані знання для покращення життя в нашій громаді.