ПЕРЕМОГА ВИХОВАНЦІВ ЯМПІЛЬСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

Дата: 01.12.2023 11:39

Вихованці гуртків Ямпільського Центру дитячої та юнацької творчості Ямпільської селищної ради стали переможцями ІІІ Міжнародного двотурового фестивалю мистецтв «AVANGARD».

У номінаціях кліп та вокал фестивалю «AVANGARD-Show» у 3 віковій категорії вихованка Зразкової вокальної студії «Чарівний ключик» Косенко Анастасія посіла І та ІІ місця.

У номінації декоративно-прикладне мистецтво фестивалю «AVANGARD-Аrt» перемогу здобули вихованці гуртка «Солоне тісто» Сидоренко Ельвіра (І місце у 1 віковій категорії), Александренко Гліб (ІІ місце у 2 віковій категорії), Рубан Катерина (І місце у 3 віковій категорії) та керівник гуртка Косенко Наталія Сергіївна (І місце).

Вихованка гуртка «Технічна графіка» Малярова Софія виборола Гран-прі у номінації образотворче мистецтво фестивалю «AVANGARD-Аrt».

Переможці отримали яскраві дизайнерські грамоти, медалі та кубки, а керівники гуртків Гіптер Ольга Володимирівна та Косенко Наталія Сергіївна подяки від організаторів фестивалю.

Пишаємося нашими вихованцями та педагогами, бажаємо їм подальших успіхів під мирним небом України!