ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 04.12.2023 15:39

Шановні громадяни! Французьська гуманітарна організація «Актед» має намір зареєструвати жителів Ямпільської громади, які зареєстровані на території громади, на отримання грошової допомоги на опалення (незалежно від виду опалення) за умови, що:

• житлові будинки діючі;
  • на дане домогосподарство не оформлена субсидія чи пільга.

За наявності таких умов мають право на реєстрацію громадяни, які належать до таких категорій:

• домогосподарства, очолювані батьками-одинаками;
  • домогосподарства, які складаються тільки з людей похилого віку або самотні люди похилого віку (60+);
  • домогосподарства, які мають 3 і більше дітей та/або новонароджених дітей віком до 1 року;
  • домогосподарства з вагітними жінками;
  • домогосподарства, у складі яких є особи з інвалідністю 1-2 групи, діти з інвалідністю або члени яких потребують дороговартісного лікування чи стороннього догляду;
  • домогосподарства, члени яких отримали поранення або загинули внаслідок активних бойових дій

Для складання списків на реєстрацію необхідно звернутися до відділу соціального захисту населення Ямпільської селищної ради за адресою смт. Ямпіль, б-р Ювілейний,1 або за місцем реєстрації до старост.

При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, документи, що підтверджують статус заявника (довідка МСЕК про інвалідність, свідоцтва про народження дітей, витяг з реєстру про склад зареєстрованих,  посвідчення багатодітної родини та інші документи). Складання списків буде проводитися до 08 грудня 2023 року. Після складання списків представниками французьської гуманітарної організації «Актед» буде проведена реєстрація згідно списків. Реєстрація не є стовідсотковою гарантією для отримання допомоги. Після реєстрації буде прийматися рішення даною організацією по кожній заявці.

За консультацією можна звернутися в робочий час з 8.00 до 17.00

за телефоном 0987930531 Ірина.