До уваги!

Дата: 05.12.2023 09:09

Останнім часом  населення Сумської області, яке постраждало від воєнних дій,  отримує грошову допомогу від міжнародних організацій, яка здійснюється через платіжну  систему Western Union.

На сьогоднішній день  міжнародні грошові перекази через систему  Western Union  виплачуються  у всіх автоматизованих відділеннях Укрпошти Сумської області (перелік відділень у вкладенні).

Перевага отримання грошової допомоги через  Western Union – не потрібно витрачати час на  відкриття  рахунку в банку, потрібно лише під час оформлення допомоги вибрати сервіс Western Union.

Національний оператор поштового зв'язку України АТ «Укрпошта»  інформує  про зручний спосіб  отримання грошових  міжнародних  допомог саме через систему Western Union у відділеннях Укрпошти.

Довідник відділень поштового зв'язку, що здійснюють виплату грошових переказів, відправлених за міжнародними платіжними системами  Western Union та MoneyGram, в національній валюті